iPrzedszkole

Logowanie do systemu

Do systemu iPrzedszkole można się zalogować na stronie https://iprzedszkole.progman.pl/iprzedszkole. Oprócz nazwy użytkownika i hasła, w polu „Nazwa przedszkola” należy wpisać p_warszawa.

Instrukcja nadawania haseł

  1. Należy kliknąć najświeższy link otrzymany w mailu z iPrzedszkola (link jest ważny 24 godziny).
  2. Należy wprowadzić wszystkie cztery pola poprawnie (nazwa przedszkola: p_warszawa, login (nie może być żadnych spacji, czy pomyłek) i dwa razy takie samo hasło).
  3. Po poprawnej zmianie hasła system wysyła maila z informacją o poprawnej zmianie hasła otrzymać informację, że hasło zostało zmienione poprawnie. Jeśli taka informacja nie dotarła, oznacza to, że krok 1 lub 2 został błędnie przeprowadzony.
  4. Jeżeli pierwszy link stracił ważność, należy skorzystać z opcji przypomnienia hasła. W nowo otwartym oknie należy wpisać nazwę jednostki (p_warszawa) i login, dane te znajdują się w pierwszej wiadomości z linkiem do nadania hasła.
  5. Na adres e-mail przyjdzie wiadomość z ponownym linkiem, który ważny jest jedną godzinę. Klikamy w ten link i wykonujemy ponownie punkt 2 i 3.

Aplikacja iPrzedszkole Mobile

Aplikację iPrzedszkole Mobile można pobrać bezpłatnie w sklepie Google Play lub App Store.

Problemy z działaniem aplikacji mobilnej

W przypadku problemów z działaniem aplikacji (np. brak danych o opłatach, brak możliwości zgłoszenia nieobecności, itp.) należy wejść w ustawienia, a następnie wyczyścić dane aplikacji. Po tej czynności należy się zalogować na panel rodzica w przeglądarce internetowej i przejść do zakładki +Więcej >> profil >> kod QR, a następnie nowy kod zeskanować aplikacją w kontach dzieci.


UWAGA. Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki internetowej oznacza Państwa zgodę na używanie plików cookies. Więcej...