Archiwum aktualności

Aktualności

Dyżury wakacyjne przedszkoli i oddziałów przedszkolnych

   przez Admin

Na stronie Biura Edukacji Urzędu m.st. Warszawy opublikowano terminy dyżurów wakacyjnych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowy prowadzonych przez m.st. Warszawę.

Zgodnie z przepisami przedszkole funkcjonuje przez cały rok szkolny, z wyjątkiem przerw ustalonych przez organ prowadzący przedszkole, na wspólny wniosek dyrektora przedszkola i rady przedszkola, a w przypadku braku rady przedszkola — na wspólny wniosek dyrektora przedszkola i rady rodziców.

W miesiącach lipcu i sierpniu 2022 r. przedszkola i oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych organizować będą opiekę przez 3 tygodnie. Na pozostałe 6 tygodni będzie można zapisać dziecko do innego przedszkola. Zapisy na dyżur wakacyjny rozpoczną się w kwietniu br. i będą prowadzone przy pomocy elektronicznego systemu zapisów.

Terminy dyżurów w 2022 roku:

Więcej... Dyżury wakacyjne przedszkoli i oddziałów przedszkolnych


Dzień Babci i Dziadka

   przez Admin

Więcej... Dzień Babci i Dziadka


Nowa wersja aplikacji mobilnej iPrzedszkole na Adroida

   przez Admin

Informujemy, że na Google Play jest już dostępna nowa wersja aplikacji mobilnej na system Android dla rodziców, po której pobraniu nie będzie już problemów z logowaniem do aplikacji.

Więcej... Nowa wersja aplikacji mobilnej iPrzedszkole na Adroida


Wesołych Świąt!

   przez Admin

Więcej... Wesołych Świąt!


Awaria aplikacji mobilnej iPrzedszkole na androida

   przez Admin

Komunikat ze strony https://iprzedszkole.progman.pl

Szanowni państwo,

informujemy, że w chwili obecnej nadal występuje awaria z logowaniem do aplikacji mobilnej na androidzie. Dopóki problem nie zostanie naprawiony bardzo prosimy o korzystanie z panelu rodzica poprzez przeglądarkę internetową.

Więcej... Awaria aplikacji mobilnej iPrzedszkole na androida


Stron 1 z 10

UWAGA. Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki internetowej oznacza Państwa zgodę na używanie plików cookies. Więcej...