Archiwum aktualności

Aktualności

Zdjęcia — zmiana terminu

   przez Admin

Świąteczna sesja zdjęciowa zaplanowana na 9 grudnia nie odbędzie się. O nowym terminie powiadomimy Państwa wkrótce.

Więcej... Zdjęcia — zmiana terminu


„Nasza choineczka”

   przez Admin

Święta Bożego Narodzenia to czas magiczny. Dom wypełnia się wtedy dźwiękiem kolęd, śmiechem dzieci oraz zapachem piernika i choinki. Bez przystrojonego drzewka trudno wyobrazić sobie Święta. A jeszcze trudniej wyobrazić sobie piękniejsze ozdoby niż te, wykonane własnoręcznie i dlatego też

serdecznie zapraszamy wszystkie Dzieci i ich Rodziny do wspólnego ubierania przedszkolnej choinki.

Od 6 grudnia w szatni wystawiona będzie choinka, dzieci wraz z Rodzicami, Rodzeństwem czy Dziadkami mogą w domu wykonać ozdobę choinkową i zawiesić ją na naszej choince. Prosimy o dekorowanie choinki do 10 grudnia.

Więcej... „Nasza choineczka”


Dzień Życzliwości

   przez Admin

W poniedziałek 22 listopada obchodzimy w naszym przedszkolu DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI.

W tym dniu kolor przewodni to ŻÓŁTY — prosimy o założenie ubranek lub ich elementów w tym kolorze.

ZADANIE DLA DZIECI

W poniedziałek, każde dziecko otrzyma LISTĘ ŻYCZLIWYCH ZADAŃ. Na ich wykonanie mamy czas do następnego poniedziałku. Dzieci, które odniosą listę z zaznaczonymi wykonanymi zadaniami otrzymają odznakę Życzliwego Przedszkolaka.

Więcej... Dzień Życzliwości


Cała Polska Czyta Dzieciom

   przez Admin

Rodzice i nauczyciele wychowania przedszkolnego wprowadzają dziecko w świat książek poszukując coraz to nowych sposobów zainteresowania książką i przygotowania świadomego odbiorcy dzieł literackich. Jeżeli dziecko nie zaspokoi podstawowych potrzeb wynikających z wrodzonej ciekawości świata dzięki książce –zwyciężą groźni konkurenci czytania — Internet i telewizja. Ważne jest aby zaszczepić w dziecku fascynacje do książek jak najwcześniej i pokazać, że w życiu każdego człowieka zawsze jest miejsce na książkę.

Więcej... Cała Polska Czyta Dzieciom


Mały miś w świecie wielkiej literatury

   przez Admin

Szanowni Rodzice.

Kolejny raz Nasze Przedszkole bierze udział w projekcie Mały Miś w świecie wielkiej literatury. Celem głównym projektu jest rozwijanie i promowanie czytelnictwa we współpracy ze żłobkami, przedszkolami, szkołami podstawowymi, szkołami specjalnymi, szkolnymi świetlicami, bibliotekami szkolnymi i publicznymi w całej Polsce i za granicą. Wychodząc naprzeciw dzieciom i ich potrzebom postanowiliśmy budzić ich zamiłowanie do czytania książek przystępując do projektu.

Więcej... Mały miś w świecie wielkiej literatury


Stron 10 z 10

UWAGA. Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki internetowej oznacza Państwa zgodę na używanie plików cookies. Więcej...