Archiwum Wieści z „Zielonego Zakątka”

Wieści z „Zielonego Zakątka”

Biedronki odwiedzają szkołę

  

Pierwszego kwietnia, najstarsza grupa przedszkolaków z „Zielonego Zakątka”, miała okazję odwiedzić Szkołę Podstawową nr 293 przy ul. Kochanowskiego 8. Celem naszej wizyty był udział w zajęciach, przygotowanych specjalnie dla nas, przez nauczyciela klas 1-3. 

Więcej... Biedronki odwiedzają szkołę


Warsztaty wielkanocne

  

Są takie święta raz do roku, co budzą życie, budzą czas. Wszystko rozkwita w słońce blasku. I wielka miłość rośnie w nas. Miłość do ludzi, do przyrody.

Więcej... Warsztaty wielkanocne


„Dzień Zielony” czyli Witamy Wiosnę!!!

  

Dniem Zielonym rozpoczęliśmy w naszym przedszkolu tydzień ekologiczny. A pod tym kolorowym tytułem kryje się 21 marca, kiedy to (wszyscy to dobrze wiemy) uroczyście witamy WIOSNĘ.

Więcej... „Dzień Zielony” czyli Witamy Wiosnę!!!


Kolorowe dni marcowe

  

Pierwszy dzień Wiosny otworzył w naszym przedszkolu Tydzień Ekologiczny. Podczas tego tygodnia dzieci w szczególny sposób poznawały przyrodę i prawa nią rządzące. W Dniu Zielonym dzieci świętowały Pierwszy dzień Wiosny a w dwa kolejne dni bohaterami zajęć i zabaw były inne elementy przyrody, które dobrze znamy i które dają nam świetną okazję by uczyć się jak dbać o przyrodę i co robić by jej pomóc.

Więcej... Kolorowe dni marcowe


Dzień Dinozaura

  

26 lutego nasze przedszkole zamieniło się w Park Dinozaurów. Na każdej Sali królowały te prehistoryczne stwory — książki, zdjęcia, plakaty, maskotki a nawet koszulki i bluzki z ich podobizną. W dniu święta dinozaurów wszyscy ich sympatycy — a jest ich w przedszkolu naprawdę wielu — z wielka radością dzielili się swoimi zbiorami, kolekcjami no i oczywiście wiadomościami o tych sympatycznych gadach. 

Więcej... Dzień Dinozaura


UWAGA. Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki internetowej oznacza Państwa zgodę na używanie plików cookies. Więcej...