Wieści z „Zielonego Zakątka”

Spotkanie Wigilijne w naszym Przedszkolu

  

Święta Bożego Narodzenia — to czas szczególny dla nas wszystkich, to czas radości, spotkań w rodzinnym gronie — czas magiczny i wyjątkowy.

W grudniu ten niezwykły nastrój zapanował także w naszym przedszkolu, gdy w salach i na holu pojawiły się błyszczące choinki i inne ozdoby świąteczne.

Szczególnym dniem dla nas stał się 15 grudnia, kiedy to zaprosiliśmy rodziny naszych podopiecznych na spotkanie wigilijne. Jak co roku, chciałyśmy by była to wigilia rodzinna, stąd też po raz kolejny zaprosiliśmy rodziców do wspólnej organizacji jasełek. Oczywiście Rodzice nie zawiedli — a tak naprawdę to musiałyśmy dopisać kilka ról bo niestety w przygotowanej inscenizacji było ich za mało J. Efekty naszej wspólnej pracy mogły podziwiać wszystkie Przedszkolaki i ich najbliżsi. Jasełka „Kiedy wieczór jest zimowy” wprowadziły nas w klimat zbliżających się Świąt, dały mnóstwo radości i chwilę wytchnienia od przedświątecznej bieganiny.

W związku z powyższym bardzo gorąco i serdecznie chcemy podziękować za pomoc w przygotowaniu uroczystości wszystkim aktorom Teatru Rodzica  —  Rodzicom, Ciociom i Rodzeństwu naszych małych podopiecznych. No i oczywiście zapraszamy za rok…

Wróć

UWAGA. Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki internetowej oznacza Państwa zgodę na używanie plików cookies. Więcej...