Wieści z „Zielonego Zakątka”

Piknik Rodzinny

  

19 września 2016 r.

We wrześniu po raz pierwszy w tym roku mieliśmy okazję spotkać się wszyscy razem — Dzieci, Rodzice i Personel naszego przedszkola. Okazją do tego spotkania był jesienny piknik integracyjny zorganizowany w naszym zielonozakatkowym ogrodzie. Licznie przybyłych gości powitała pani Dyrektor i zaprosiła do wspólnej zabawy.

Imprezę poprowadzili aktorzy teatrzyku Dur Moll, którzy już niejednokrotnie występowali dla naszych przedszkolaków, a w to wrześniowe popołudnie muzyką i śpiewem towarzyszyli nam w wesołej zabawie. I tak podczas pikniku wspólnie bawiliśmy się podczas zabaw ruchowych i tańców przy dźwiękach piosenek dziecięcych. Ponadto nasi podopieczni i ich starsze rodzeństwo mogli spróbować swoich sił w różnych konkursach sportowych a wspólnie z rodzicami w konkurencjach tanecznych.

Wspólne tańce i wesoła zabawa wspaniale zintegrowały wszystkich przybyłych na piknik. Dzieci bawiły się z rodzicami, rodzeństwem, dziadkami i opiekunami. Zabawie i radości nie było końca.

Po wyczerpujących tańcach i zabawach przyszedł tez czas na coś pysznego — no i oczywiście zdrowego bo na stołach ogrodowych królowały owoce: piękne, zdrowe, kolorowe witaminowe abecadło.

Wróć

UWAGA. Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki internetowej oznacza Państwa zgodę na używanie plików cookies. Więcej...