Aktualności

Dyżur wakacyjny

  

30 kwietnia 2018 r. o godz. 9.00  pod adresem:
warszawa-dyzury.pzo.edu.pl
zostanie uruchomiony elektroniczny system zapisów do dyżurujących w okresie wakacyjnym przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych.
Przed wypełnieniem wniosku należy zapoznać się z zasadami oraz harmonogramem zapisów na dyżur wakacyjny.
Rodzice będą mogli w systemie elektronicznym wskazać turnusy i dyżurujące przedszkola/oddziały przedszkolne, do których chcieliby zapisać dziecko.
W celu załogowania się do systemu rodzice korzystają z hasła dostępu do konta założonego przez siebie w 2018 r., dotyczącego innych rekrutacji (np. rekrutacji do klas 1 szkół podstawowych) lub hasła wydanego przez dyrektora przedszkola/ szkoły podstawowej w której prowadzone są oddziały przedszkolne.
Zarejestrowany wniosek  należy wydrukować, podpisać i  złożyć  w dyżurującym przedszkolu/szkole pierwszego wyboru.

Od 16 kwietnia do 14 maja 2018 r. (do godz. 15:00) wydawane będą rodzicom dzieci uczęszczających do przedszkola/oddziału przedszkolnego hasła dostępu do konta w elektronicznym systemie zapisu dyżury wakacyjne.

Uwaga! Hasła wydawane będą wyłącznie tym rodzicom, którzy w potwierdzeniu zaznaczą odpowiednią opcję.

Dyżury wakacyjne przedszkoli/oddziałów przedszkolnych organizowane będą w turnusach dwutygodniowych. Przedszkole / szkoła może dyżurować jeden, dwa lub więcej turnusów.

Turnus i okres dyżuru:

  • I — 2 lipca – 13 lipca
  • II — 16 lipca – 27 lipca
  • III — 30 lipca – 14 sierpnia
  • IV — 16 sierpnia – 31 sierpnia

Poniżej publikujemy wykaz przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez m.st. Warszawę, dyżurujących w okresie lipiec–sierpień 2018 r.

Informacji na temat oferty dyżurów wakacyjnych poszczególnych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych udzielają pracownicy Urzędów Dzielnic.

W plikach do pobrania znajduje się lista Koordynatorów dyżurów wakacyjnych.

Wróć

UWAGA. Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki internetowej oznacza Państwa zgodę na używanie plików cookies. Więcej...